Новини

  КОЛЕКТИВНЕ ігрове спілкування Проводимо дозвілля граючись

   

   

   

    Кожен день привносить в наше життя нові події, нові ігри, і  це важливо. Але якщо запитати, що для дітей гра, то більшість з них починає перераховувати різні комп´ютерні ігри, в кращому випадку - спортивні, а ось про  звичайні ігри,  в які можна грати в приміщенні, у дворі з друзями мало хто знає. Тому одним із завдань дорослих є вчити дітей гратися. Через гру можна вирішити цілі комплекси педагогічних цілей і завдань. 

   

   

   

     17 лютого 2020 року в учнів Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату була чудова нагода зустрітися з працівниками-аніматорами Комунального закладу Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної, які провели колективне ігрове спілкування «Проводимо дозвілля граючись». Вони працювали з повним залом школярів,  а діти, які знаходились в ньому, за помахом  руки акторів виконували різні дії під музику. Школярі за короткий час  одночасно були і акторами, і диригентами, і конферансьє. Дітям дуже сподобалась така ігрова, емоційна і дружелюбна атмосфера. З веселим, життєрадісним та позитивним настроєм учні школи-інтернату розпочали освітній процес після тривалого карантину. 

   

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  ТРЕНІНГОВЕ заняття Розвиток креативності та творчих здібностей педагогів.

  Розвитку творчих здібностей особистості педагога заважають, в першу чергу, стереотипи мислення, що, безперечно, відображається на якості освітнього процесу не найкращим чином.

  Саме тому з метою сприяння розвитку професійно-творчої активності, розкриття внутрішнього потенціалу кожного педагога, активізації потреби пізнати себе, формування професійних мотиваційних аспектів, практичний психолог Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату М.О. Маславчук провела 14 лютого 2020 року з учителями та вихователями закладу освіти тренінгове заняття на тему:  «Розвиток креативності та творчих здібностей педагогів».

  Використані Марією Олегівною вправи «Римуємо імꞌя», «Букет сердечок», діагностика педагогів (короткий тест творчого та креативного мислення П. Торренса), «Формула розвитку творчості», «Казковий вернісаж», «Творчість»,  сприяли стимулюванню розвитку творчої уяви, фантазії, оригінальності та гнучкості мислення педагогів.  Доброзичлива, творча атмосфера, згуртувала учасників, спонукала їх злагодженій взаємодії та активності під час виконання творчих завдань та допомагала в знятті відповідної  емоційної напруги.

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  СКЛАДАННЯ шкільного меню з елементами харчування від Євгенія Клопотенка

  Сутисківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат – це заклад освіти, який функціонує як школа сприяння здоровꞌю. Його пріоритетна діяльність – здійснення освітнього процесу заради здорових і радісних школярів.  З метою підвищення та поширення рівня культури здорового харчування учнів  колектив закладу освіти продовжує  впроваджувати елементи  Нового шкільного харчування від Євгена Клопотенка. В школі-інтернаті відбулася презентація меню. Дітям дуже сподобалися нововведення.

  Підсумовуючи перші впровадження страв, спілкуючись з дітьми, їх батьками та педагогами, чуючи позитивні відгуки про сучасні підходи до шкільного харчування, лікар закладу освіти Безпꞌятко А.Ю. та працівники харчоблоку школи-інтернату під час карантину провели ряд консультацій з метою максимального використання переваг Нового шкільного харчування від Євгенія Клопотенка при складанні нового перспективного меню.

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  ПРАКТИЧНЕ заняття для вчителів Виконання онлайн-тестів для підготовки учнів до ЗНО

  Місія сучасного вчителя— легко адаптуватися і вміти навчатися впродовж усього життя. Щоб це вдалося, самому треба бути зразком. Вчитель має або навчатися, або піти із цієї професії на відпочинок. Третього не дано.

  «Сучасній школі – сучасні вчителі» - саме таким було гасло практичного заняття, що проводилось у Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті під час карантину, бо сучасний український вчитель має сам бути учнем. Адже розвиток — це найбільший дар для кожного. Коли вчитель інвестує в кращу версію себе, зможе приносити користь іншим. Під керівництвом учителя інформатики Тохи В.В. учителі вправлялися у проходженні онлайн-тестів для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Педагоги школи-інтернату доводять, оскільки педагогічна професія — це служіння суспільству і країні, то сучасний вчитель має постійно змінюватися і розвиватися.

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  МАЙСТЕР - клас Інтерактивні прийоми роботи у закладі загальної середньої освіти.

  Методична робота з педагогами-вихователями в Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті побудована на основі системного підходу до принципів неперервної освіти педагогічних працівників, на діагностичній основі,  глибокому вивченні та аналізі результативності освітнього процесу і рівня фахової підготовки учителів. Акцент зроблено на створенні творчої атмосфери, морально-психологічного клімату в колективі, які сприяють пошуку кращих технологій педагогічної праці в щоденну практику роботи.

  Відтак, 11-12 лютого 2020 року в закладі освіти  проведений майстер-клас на тему: «Інтерактивні прийоми роботи у закладі загальної середньої освіти» з метою усвідомлення сутності інтерактивного навчання, яка полягає в активному залученні всіх здобувачів освіти до процесу пізнання. Мета заходу – сприяти створенню комфортних умов для навчання; формування в здобувачів освіти відчуття своєї успішності, досконалості;  формуванню вміння будувати продуктивний освітній процес

  Вихователька Писарська Л.В. ознайомила присутніх з презентацією щодо даного питання. Цікаво та корисно учителі виконували інтерактивні вправи «Будь ласка», «Беззвучні дії», «Іграшки, що ожили» та інші.

  Вчителька трудового навчання Завальніцька Н.Д. провела практичне заняття з метою навчити вчителів виготовляти вироби з паперових трубочок.  Учасники здобули позитивний, дієвий багаж знань, який стане в нагоді при здійсненні освітнього процесу в учнівському середовищі.

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  МАЙСТЕР клас Святкова Валентинка

  Вихователька Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Дзюня Наталя Анатоліївна переконана, щоб людина відчувала себе щасливою, її потрібно змалечку навчити не тільки радіти дрібничкам, а й створювати свято – велике і маленьке. Адже  з таких дрібничок, радісних емоцій і складається життя кожного.

  Створили святковий настрій діти 3 класу, виготовляючи валентинки. Робота над таким подарунком потребує неабиякої  завзятості та часу. Кожна дитина відчула себе трішки чарівником, створюючи надзвичайне сердечко. Адже, День Святого Валентина -  найромантичніше свято.

  Дитячі валентинки, зроблені своїми руками, завжди будуть радувати матусь, бабусь, татусів і всіх рідних.

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
  Всього новин: 165