Новини

  Посвята в козачата.

  Свята покровителька всього роду козацького, Пресвята Покрова, зібрала 21.10.2015 року у дружнє коло вчительський та учнівський  колектив  ЗШ-інтернату  І-ІІІ ступеніві смт Сутиски, аби ще раз  згадати величні подвиги дідів-прадідів наших, славетних гетьманів, борців за волю народу, аби ще раз наповнити наші світлі голови і душі вірою в Бога та Батьківщину, аби поповнити наші лави новими нащадками Запорізької Січі. 

  22.10.2015 | Aдмін | Читати далі

  "Веселка" скликає друзів

  2 червня 2015 р розпочалась зміна пришкільного оздоровчого табору «ВЕСЕЛКА».  Мета роботи табору відпочинку художньо – культурного профілю: розробити та втілити в життя заходи, спрямовані на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного здоров'я дітей, розвиток  їх творчих здібностей.

   

   

  02.06.2015 | Aдмін | Читати далі

  Прощання з Буквариком

   

   

   

  25.05.2015 | Aдмін | Читати далі

  День памꞌяті і примирення і День Перемоги над нацизмом у Європі

   

  Відзначення Дня памꞌяті і примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі

   

              На виконання листа відділу освіти Тиврівської РДА від 28.04.2015 № 01-18/595 «Про відзначення Дня памꞌяті і примирення і Дня Перемоги» у загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів смт. Сутиски проведено наступні заходи:

  -          флешмоб «Квітка памꞌяті» з одночасного виготовлення червоних маків як офіційного символу памꞌяті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на Сході України у боротьбі проти російської агресії (6-9 кл., кл. керівник Савчук Т.М., вих.. Зярковська Н.Д., Ніколюк І.М.);

   

   

   

  25.05.2015 | Aдмін | Читати далі

  День ЦЗ

   

  Відповідно до Положення про підготовку і проведення Дня ЦЗ в загальноосвітніх школах, вимог Закону України «Про цивільну оборону України», вимог чинного законодавства і постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України», Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, з метою підготовки учнів та працівників з питань ЦЗ (ЦО), у тому числі підвищення готовності до дій при виникненні надзвичайних ситуацій різних видів, попередження, а у разі необхідності, усунення їх наслідків 24.04.2015 у школі-інтернаті проведено День цивільного захисту (цивільної оборони).

   

   

   

  28.04.2015 | Aдмін | Читати далі

  Книжкова подорож з Бременськими музикантами

  Мета: Організувати активне дозвілля дітей, сприяти розвитку творчих здібностей, виховувати в учнів естетичний смак.

  Наочне оформлення: святково прибрана сцена, декорації, костюми.

  Музичне оформлення: мелодії та пісні з мультфільму “Бременські музиканти”

  Технічні засоби: мікрофони,комп’ютер.

  Дійові особи:  Віслюк, Пес, Кіт, Півень,Трубадур, Король, Принцеса, Розбійники,Слідчий,Книги, Книжкові лікарі, ведучі.

                                                                                  Бібліотекар Стасюк О.В.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  23.04.2015 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20
  Всього новин: 116