Новини

  Акція " День довкілля "

  Адміністрація Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату повідомляє , що 19 квітня 2019 року в закладі освіти пройшла акція « День довкілля». Трудовий та учнівський колектив школи-інтернату в цей день займались благоустроєм  території подвір'я закладу, прилеглих до нього придорожної  та прибережної зони, шкільних квітників.

   

   

   

   

  24.04.2019 | Aдмін | Читати далі

  ФОРМУЄМО ОСОБИСТІСТЬ РАЗОМ

  22 березня в Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті відбулася батьківська конференція. На розгляд батьків були винесені питання "Педагогічний супровід розвитку учнів, їхньої соціалізації, розкриття їхніх  можливостей, здібностей, нахилів " (заступник директора з виховної роботи Сапітура Л.М.); " Інформаційний мінімум для батьків "Стоп булінг" (практичний психолог Корольова В.В.), "Профілактика дитячого травматизму" (лікар школи-інтернату Безп'ятко А.Ю.) та інші. На завершення, учні школи-інтернату виступили перед батьками в концертно-розважальною програмою "Весняний дивограй".

  25.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

  22 березня в смт Тиврів відбувся конкурс " Таланти багатодітної родини ". Учні школи-інтернату, учасники хореографічного колективу " Невгамовні " ( керівник гуртка  Тиврівського Будинку дитячої та юнацької творчості Войтович Лілія Сергіївна ) зайняли І місце в номінації " Хореографія". Учениця 9 класу Лукашук Наталія посіла І місце в номінації " Декоративно-прикладне мистецтво " (керівник,  учителька трудового навчання та предметів освітньої галузі " Технології " ). Вітаємо переможців!

  25.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  РАЙОННИЙ СЕМІНАР

  5 березня 2019 року у Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті пройшов районний семінар вихователів шкіл-інтернатів та груп продовженого дня на тему: " Особистісний розвиток та соціалізація вихованців школи-інтернату через впровадження форм і методів інноваційних технологій у виховну діяльність вихователів. "

  10.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ " ПРОЛІСКИ НАДІЇ "

               21 лютого в Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті пройшов фестиваль вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2019".

                 До концертної програми увійшли 9 номерів вокального жанру та 3 - танцювального. Своєю творчістю в цей день поділилися учасники шкільного вокального гуртка під керівництвом Ч.І. Футимського та учасники хореографічного колективу "Невгамовні" Тиврівського БДЮТ, який працює на базі закладу освіти, під керівництвом Войтович Л.С.

               Шкільний творчий звіт відзначався високим виконавським рівнем учасників концерту. Методист РМК Сорока І.Г., голова районної профспілки М.С. Подзігун привітали усіх з успішним проведенням фестивалю.

               Цікаві номери, яскраві костюми, чудове виконання пісень, танців нікого не залишили байдужими.

                                                      Дякуємо усім учасникам за гарні емоції!!!

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  СВЯТО " СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА "

  Розважальна програма для старшокласників " Ідеальна пара "

  15.02.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  Всього новин: 129