Новини

  Гості в школу завітали

     18 лютого до вихованців школи-інтернату в клуб вихідного дня завітали гості: благодійний фонд „АЛАНТА” з м. Вінниці. Від імені учасників фонду Гусак Олексій передав для учнів школи подушки, м’ячі, канцтовари, засоби гігієни та миючі засоби, набори солодощів.           Діти розповіли гостям про школу, свої справи, пограли в цікаві ігри.                                   Зустріч була теплою, добротою зігріті дитячі серця.

       

                  

  22.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  "Проліски Надії - 2017". Фоторепортаж.

                               

   

   

                  

  18.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  ДСНСники навчають учнів як потрібно правильно діяти під час надзвичайних ситуацій

  В загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів смт Сутиски 7 лютого для учнів та вчителів стали ДСНСники. Вони провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», нагадавши правила пожежної безпеки в побуті, правила безпеки життєдіяльності на льоду та інше. Участь и цьому заході взяли начальник відділу освіти Тиврівської РДА Нижник О.Т. та в.о. начальника Тиврівського районного сектору старший лейтенант Служби цивільного захисту (СЦЗ)  Штодько О.О. (розповів чим займається служба).   Начальник групи ОЗНС  та ЗЦС-31  ДПРЧ смт Тиврів старший лейтенант СЦЗ Пишняк В.М. продемонстрував короткі фільми щодо поведінки в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

  Пожежний рятувальник 31-ДПРЧ смт Тиврів молодший сержант СЦЗ  Кирилюк С.М. продемонстрував школярам різноманітний захисний одяг, який діти могли відразу ж приміряти.

  Далі була зімітована пожежа, яку тут же ліквідували за допомогою пожежного автомобіля. Заступник начальника 6-ДПРЧ м. Гнівань майор СЦЗ Міхневич О.А. розповів учням про пожежний автомобіль та його спорядження.

      Така форма навчання учнів корисна, цікава для учнів та результативна.

                   

                             

  14.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  Новий Рік у школі-інтернаті. Фоторепортаж

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  03.01.2017 | Aдмін | Читати далі

  Святий Миколай здійснив мрії дітей

   

  «Миколая» – веселе свято. За народною уявою, Святий Миколай – покровитель всіх бідних і знедолених, боронить людей від стихійних лих, а ще він захисник і друг і порадник малюків.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  03.01.2017 | Aдмін | Читати далі

  Безпека на дорогах – безпека життя

   

         Куди б не вели людину життєві шляхи, якою чистою і високою мрією вони б не були освітлені, досягнення мети неможливе, якщо під час цієї подорожі не буде збережено життя мандрівника. І якщо дорослі не можуть супроводжувати кожний  крок дитини, яка вже почала шлях до здійснення своїх прагнень, вони мусять хоча б навчити її уникати небезпек. Адже саме у дитячі роки відбувається становлення особистості, формується фізичне та моральне здоров’я, засвоюються загальнолюдські цінності.

  Ще раз нагадати школярам усі премудрості безпечного шляху,  допомогти подолати складні перехрестя та знайти відповіді на запитання, що стосуються безпеки на дорозі у транспорті взялися учні 5 класу під керівництвом класного керівника Подудало Т.П. та вихователів Стасюк О.В. та Покотилюка С.М.  Цікаво і неординарно вони провели для учнів 3-7 класів інформаційно-пізнавальну презентацію «Безпека на дорогах- безпека життя».  Учасники презентації спробували розкрити сучасні підходи до профілактики поведінкових ризиків і проблем, які є небезпечними для життя і здоров’я учнів як учасників дорожнього руху та надали практичні поради щодо дотримання правил дорожнього руху у повсякденному житті.

   

   

  18.12.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  Всього новин: 129