Новини

  Запрошення! Зустріч випускників!

  Учнівський і педагогічний колектив загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів запрошує випускників всіх років на свято зустрічі шкільних друзів, яке відбудеться 27 вересня 2013 року  в приміщені актової зали школи- інтернату.

  15.09.2013 | Aдмін | Читати далі

  «ВЕСЕЛКА» СКЛИКАЄ ДРУЗІВ

   

   

  27 травня розпочалась зміна пришкільного табору «ВЕСЕЛКА».  Мета роботи табору відпочинку художньо – культурного профілю: розробити та втілити в життя заходи, спрямовані на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного здоров'я дітей, розвиток  їх творчих здібностей.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  27.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Свято Останнього дзвоника

  Останній дзвінок – свято радісне та багатогранне. Для першокласників – вдалий старт шкільного життя, четвертокласники переходять до лав старшокласників, десятикласники стануть найстаршими в школі. Незвичайний і дійсно останній дзвінок пролунав для наших одинадцятикласників, які попрощалися з дитинством, батьками, вчителями, друзями, рідною школою і стали на поріг дорослого життя.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  27.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Прощання з початковою школою

  23 травня учні 4 класу попрощались з початковою школою та своєю улюбленою вчителькою Мельник Тетяною Володимирівною:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  27.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Родина, дорога родина! Щоможе бути краще в світі цім?

   

  «Родина — стовбур дерева міцного.

  Цебатько ймати, бабці й дідусі…»

   

  Під таким девізом  проходило родинне свято у 6 класі 24 квітня 2013 року. Актова зала школи, святково прибрана,  приймала  гостей  - батьків, бабусь і дідусів, братиків і сестричок. Під час святкового концерту, в якому брали участь всі  діти класу, гостям було продемонстровано пісні про родину, про маму, тата, бабусю, інсценівки уривків з п’єси «Сватання на Гончарівці» та повісті «Кайдашева сім’я» .  Вихователі провели цікаві та змістовні конкурси для батьків, з яких особливо  запам’ятався конкурс плакатів «Щаслива родина».

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  12.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Інформація про проведення Дня цивільного захисту в ЗШ-інтернаті І-ІІІ ст. смт Сутиски

  Відповідно до Положення про підготовку і проведення Дня ЦЗ в загальноосвітніх школах, вимог Закону України «Про цивільну оборону України», вимог чинного законодавства і постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України», Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, наказу відділу освіти Тивріської РДА від 10.04.2013 №129 «Про проведення Дня цивільної оборони , тижня безпеки життєдіяльності в закладах освіти району», з метою підготовки учнів та працівників з питань ЦЗ (ЦО), у тому числі підвищення готовності до дій при виникненні надзвичайних ситуацій різних видів, попередження, а у разі необхідності, усунення їх наслідків 16.04.2013 у школі-інтернаті проведено День цивільного захисту (цивільної оборони).

  12.05.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23
  Всього новин: 137