Новини

  Прощання з початковою школою

  23 травня учні 4 класу попрощались з початковою школою та своєю улюбленою вчителькою Мельник Тетяною Володимирівною:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  27.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Родина, дорога родина! Щоможе бути краще в світі цім?

   

  «Родина — стовбур дерева міцного.

  Цебатько ймати, бабці й дідусі…»

   

  Під таким девізом  проходило родинне свято у 6 класі 24 квітня 2013 року. Актова зала школи, святково прибрана,  приймала  гостей  - батьків, бабусь і дідусів, братиків і сестричок. Під час святкового концерту, в якому брали участь всі  діти класу, гостям було продемонстровано пісні про родину, про маму, тата, бабусю, інсценівки уривків з п’єси «Сватання на Гончарівці» та повісті «Кайдашева сім’я» .  Вихователі провели цікаві та змістовні конкурси для батьків, з яких особливо  запам’ятався конкурс плакатів «Щаслива родина».

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  12.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Інформація про проведення Дня цивільного захисту в ЗШ-інтернаті І-ІІІ ст. смт Сутиски

  Відповідно до Положення про підготовку і проведення Дня ЦЗ в загальноосвітніх школах, вимог Закону України «Про цивільну оборону України», вимог чинного законодавства і постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України», Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, наказу відділу освіти Тивріської РДА від 10.04.2013 №129 «Про проведення Дня цивільної оборони , тижня безпеки життєдіяльності в закладах освіти району», з метою підготовки учнів та працівників з питань ЦЗ (ЦО), у тому числі підвищення готовності до дій при виникненні надзвичайних ситуацій різних видів, попередження, а у разі необхідності, усунення їх наслідків 16.04.2013 у школі-інтернаті проведено День цивільного захисту (цивільної оборони).

  12.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Фоторепортаж. Екскурсія в планетарій

   

   

   

   

  12.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  «Цікавий космос» до Дня космонавтики

   

   

  12 квітня була проведена лінійка «Цікавий космос» присвячена Дню космонавтики. У заході взяли участь учні з різних класів Горпинюк Вероніка, Боровська Вероніка, Худіна Валентина, Августинович Ганна, Потапенко Ольга - 8 клас,  наймолодші школярі розфарбовували малюнки на космічну тему. Була виготовлена стіннівка.

   

   

   

   

   

  12.05.2013 | Aдмін | Читати далі

  Молодь обирає здоров’я


  3 квітня в смт. Тиврові відбувся районний етап VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Метою фестивалю є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді. В районному етапі прийняло участь більше 20 команд. Команда школи-інтернату «Слов’яни»

   

  зайняла ІІ місце.

   

   

   

  12.05.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 «18» 19 20
  Всього новин: 116