Новини

  СЕМІНАР З БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

  23 лютого 2018 року у загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів смт Сутиски проводився районний семінар з біології та хімії на тему: «Здоров'язбережувальні технології на уроках біології та хімії. Екологічні здоров'язберігаючі технології в позаурочний час ».  На початку семінару директор школи-інтернату Жовмір А.О. виступив з презентацією навчального закладу, ознайомив присутніх з навчально-методичною та матеріально-технічною базою школи. Навчальний заклад працює за основною методичною темою: «Формування духовно багатої, компетентної особистості учня шляхом впровадження здоров’язберігаючого особистісно зорієнтованого навчально-виховного процесу». Методична тема виховної роботи педагогічного колективу школи-інтернату: «Забезпечення здоров’язберігаючого особистісно зорієнтованого підходу в системі виховної роботи педагогічного колективу в процесі формування компетентної, духовно багатої особистості учня».

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Наступним етапом семінару був  виступ вчителя біології та хімії загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів смт Сутиски Ніколаєнко Т.О. про здоров'язберігаючі технології в освітньому процесі.. Вона ознайомила учасників семінару із системою оздоровчої роботи на своїх уроках. Далі учителька провела фрагмент уроку на тему: "Насіння, будова та значення." Фрагмент уроку проводився нетрадиційно - у вигляді біологічної лабораторії. Також під час уроку вчителька показала втілення  зздоров'я- зберігаючих технологій.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Наступним  етапом була проведена презентація-захист проекту на тему: "Врятуємо рідну землю від сміття". Учні 1-11 класів  показували презентацію нашого парку, милувалися чарівною природою і тим, що людина може зробити з цією красою. Учениця 11 класу Захарчук Діана презентувала "Яблуко-модель Землі". Зелені патрулі школи показали свою роботу по розчищенню сміття біля річки. Далі відбулася гра-естафета "Збери сміття",в якій брали участь дві команда "Чистота" і "Порядок". Захід доповнили майстер-клас по виготовленні годівнички, екологічне дефіле "Мода з відходів" та флешмоб на захист довкілля. В актовій залі була оформлена виставка учнівських робіт на тему «Друге життя своїми руками, дамо все тому, що у нас під ногами»

   
  01.03.2018 | Aдмін

  Вернутись назад