Новини

  СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

  10 листопада на базі загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів смт Сутиски відбувся постійнодіючий семінар учителів фізичної культури Тиврівсьгоро району на тему " Планування і контроль роботи з фізичного виховання школярів ".

  Метою семінару було: сприяти підвищенню професійної компетентності фахівців у сфері планування і контролю роботи з фізичного виховання школярів.  Учасників семінару зустріли вихованці школи віршами та піснею. Директор школи Жовмір А.О. презентував учасникам семінару про здобутки педагогічного колективу, пріорітетні напрямки роботи за якими працює школа, і що головним завданням роботи школи-інтернату є формування в учнів навичок здорового способу життя, розвиток духовних і фізичних можливостей особистості, фізична підтримка дитячого організму.

  Заступник директора по навчальної роботи Ольшевська Т.М. ознайомила з планом роботи семінару.

  Л.М. Мальована, учитель фізичної культури презентувала планування і контроль роботи з фізичного виховання школярів. В своєму виступі Людмила Мальована наголосила, що планування програмового матеріалу дає змогу дивитися далеко  вперед, передбачати найефективніші засоби та шляхи їх розв‛язання, а також що, найкращих результатів досягають ті педагоги, котрі сумлінно ствляться до проектування своєї діяльності.

  Присутні мали також можливість познайомитися з роботою та плануванням позакласної роботи школи, результатами участі учнів у шкільних, районних змаганнях, кращими спортсменами школи.

  На семінар-практикум був запрошений регіональний координатор з першої допомоги з Вінницької обласної організації товариства червоного хреста України Марценюк Юрій Володимирович.

  Тренер продемонстрував методи першої долікарської допомоги при носовій кровотечі, епілепсії, втраті свідомості.

  На завершення семінару психолог школи Корольова В.О. провела учасникам психологічний тренінг " Аптека здоров‛я ".

   

     20.11.2017 | Aдмін

  Вернутись назад