Новини

    СТВОРЕННЯ віртуальної бібліотеки "Моя улюблена дитяча книга"

    Створення віртуальної бібліотека «Моя улюблена дитяча книга»

     

    до  Міжнародного дня дитячої книги


     

    У Великобританії – "Гаррі Поттер і філософський камінь", у Франції – "Маленький принц", у Бельгії – "Пригоди Тінтіна", у Швеції – "Пеппі Довга Панчоха", в Італії – казка "Піноккіо", а в Україні?

     

         В Україні безліч дитячих книжок із неймовірними сюжетами! Ба більше, є такі книжки, які вважають найкращими у світі!

     

                2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, ми хочемо порекомендувати вам українські історії та казки, що увійшли до престижних світових видань.

     

    До слова, знаєте чому День книги відзначають саме 2 квітня? Все просто – це день народження датського письменника-казкаря Ганса Християна Андерсена.

     

    Торік, до престижного щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури The White Ravens 2019 увійшли одразу дві українські книжки. Ось вони – "Сова, яка хотіла стати жайворонком" Галини Вдовчиенко та "Туконі – мешканець лісу" Оксани Була.

     

    Раніше до каталогу потрапили казка Івана Франка "Фарбований Лис", дитяча книжка Софії Андрухович і Мар’яни Прохасько "Сузір‘я Курки", "Рукавичка", "Хто зробить сніг" Тараса та Мар’яни Прохаськів, "Лісова пісня" Лесі України.

     

    І так, ми не забули ще про одну популярну книжку, яку переклали двадцятьма мовами світу! Це – "Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка! Її вважають не тільки кращою дитячою книгою України, а й світу!

     

    А учні та учителі Сутисківської спеціаліованої загальноосвітньої школи- інтернату до Міжнародного дня дитячої книги створили свою віртуальну бібліотечку  улюблених дитячих книг. Адже ні з яким гаджетом не можна порівняти ті відчуття, які охоплюють людину, що гортає сторінки своєї улюбленої книги у хвилини дозвілля, відпочиваючи від дистанційних навчальних занять!

     

    Читайте на здоров’я! 

     



     



    08.04.2020 | Aдмін

    Вернутись назад